Fakultet za uslužni biznis

Dobrodošli na Fakultet za uslužni biznis

Odluka o upisu fakulteta predstavlja prvi, u najvećem broju slučajeva i odlučujući korak u poslovnoj karijeri pojedinca. Ukoliko taj inicijalni korak napravite u smeru ovladavanja menadžerskim veštinama, osnovne studije na Fakultetu za uslužni biznis su pravi izbor. Cilj studijskog programa Menadžment u uslugama, osnovnih studija Fakulteta za uslužni biznis je pružanje studentima osnovnih menadžment znanja i veština, neophodnih u rešavanju svakodnevnih menadžerskih problema, kao i za rešavanje konkretnih menadžment zadataka u privatnom i javnom sektoru.

Na ovaj studijski program mogu se upisati kandidati koji imaju završenu srednju školu i polože prijemni ispit. Studijski program na osnovnim akademskim studijama traje tri godine, odnosno šest semestara i čine ga obavezni i izborni jednosemestralni predmeti, kao i odbranjen završni rad.

ZvanjaStudent koji završi osnovne akademske studije stiče stručni naziv: MENADŽER - BACHELOR (180 ESPB);

Student koji na master akademskim studijama ostvari 60 ESPB stiče stručni naziv: DIPLOMIRANI MENADŽER (180 + 60 ESPB);

Student koji završi master akademske studije (120 ESPB) stiče stručni naziv: MASTER MENADŽER (180 + 120 ESPB);

Student koji završi specijalističke akademske studije (60ESPB) stiče stručni naziv: SPECIJALISTA MENADŽER (300 + 60ESPB).